ایجاد بک لینک برای سایت ها - قالب ها و افزونه های وردپرس

ایجاد بک لینک و تاثیر آن بر سئو: بک لینک https://openclassrooms.com/en/members/6frtzcmq49m5 خوب ، بد ، زشت

ایجاد بک لینک یکی از سریع ترین راه ها برای افزایش سئو و بازدید از گیسوی خبر – عصر رباتیک سایت گوگل است. بسیاری از سئوکارها فقط با بک لینک کار می کنند ، که البته من به شما می گویم خوب است یا بد (شاید حتی زشت!) اما در هر صورت بک لینک ها تاثیر فوق العاده ای در سئو دارند. چرا؟

در دوره آموزشی SEO ، در مورد ساخت بک لینک در یک جلسه 2 ساعته صحبت کردم.

فرض کنید شخصی به شما می گوید بروید و مدل موبایل بخرید. به طور طبیعی ، شما فقط این محصول را در نظر دارید و ممکن است آن را خریداری نکنید. اما یک شخص بسیار معتبر که دارای 4 درجه بالاتر است (بیایید آن را اصلاح کنیم). :) شخصی که دارای 4 خانه کامل لوکس در بالای تهران و وب سایتی با ترافیک بالا است: د) به شما می گوید موبایل بخرید. قطعا اولین انتخاب شما این مدل موبایل خواهد بود. زیرا حرف های این شخص تاثیر بسزایی در رفتار شما دارد.

ایجاد بک لینک و تاثیر آن بر سئو

بک لینک خوب

بک لینک های بد

بک لینک های زشت

به دوست عزیزی که می خواهد ظرف یک هفته اولین نتیجه Google باشد:

چگونه می توان سایت را در یک هفته به اولین صفحه گوگل رساند؟

ایجاد بک لینک و تاثیر آن بر سئو

گوگل همین کار را می کند. اگر یک وب سایت معروف و معتبر به سایت شما پیوند داشته باشد ، نتایج بهتری در Google خواهید داشت. در این مقاله ، بک لینک ها را به 3 دسته خوب ، بد و زشت تقسیم می کنم. دریابید که از کدام بک لینک استفاده کرده اید.

بک لینک خوب

image

شکی نیست که بک لینک خوب است و https://www.blurb.com/user/uxcblay732 نیازی به Amavagar در تشخیص خوب نیست. کافی است پیوندهایی را به صورت اصولی و اخلاقی ایجاد کنید ، بدون انجام کارهایی که منجر به دور زدن گوگل می شود. سپس بک لینک های خوبی نیز دریافت کردید. این نیز آسان نیست. شما باید یک مرجع باشید تا هرجا نام حوزه کاری شما ذکر شده باشد ، پیوندی به وب سایت شما داده شود. به عنوان مثال ، هر جا که نام وردپرس به میان می آید ، باید به خاطر داشته باشید که این کشور نیز وطن وردپرس است و سایت ما را در مقاله خود پیوند دهید. بهترین راه برای ایجاد بک لینک خوب این است که روحیه خود را ارتقا دهید و به دنبال راه حل های یک شبه برای رسیدن به رتبه برتر گوگل نباشید. آنچه ما همیشه پیشنهاد می کنیم.

بک لینک های بد

بک لینک های بد مانند یک فرد آموزش ندیده رفتار می کنند. سعی می کند خوب باشد ، اما چیزی جز آسیب به سایت شما ندارد.

من این نکته را در هیچ سایت یا مقاله ای ندیدم و می توان گفت یکی از حدسیات آزمایش شده من است که به نتیجه نرسید. (البته سئو همه حدس و گمان است و منبع دقیقی از طرف گوگل ارائه نشده است.) نکته این است که اگر بخواهیم به جای گوگل فکر کنیم. دقیقاً همان چیزی که در مورد پیوندهای موجود در نوار کناری ، پاورقی و سرصفحه سایت های مختلف فکر می کنیم.

اگر شما به جای گوگل بودید ، آیا این پیوندها را به عنوان یک پیوند واقعی و طبیعی در نظر می گرفتید؟ اساساً ، اگر شخصی بخواهد بک لینک بخرد ، از کجا می توان به جز پاورقی و نوار کناری سایت استفاده کرد؟

بنابراین یک بک لینک بد به معنای بک لینک است که به عنوان یک سایت استفاده می شود. یعنی ما این بک لینک را در تمام صفحات یک سایت قرار می دهیم. بدون شک تاثیر این مدل بک لینک بهتر از بک پست مهمان لینک نیست که در متن مقاله قرار داده شده است.

آیا از این مدل بک لینک بد استفاده کردید و نتیجه گرفتید ؟! بیایید با بک لینک های زشت آشنا شویم.

بک لینک های زشت

هر از گاهی دوستان نزدیک به من زنگ می زنند و ادعا می کنند که فردی به ما گفته 30 میلیون تومان به ما بدهد. ما ظرف یک هفته سایت شما را به اولین نتیجه Google می رسانیم. این توضیحات را به اندازه کافی به دوستانم دادم و حوصله ام سر رفت. از این پس پیوند این قسمت بعدی مقاله را برای آنها پیامک می کنم.

به دوست عزیزی که می خواهد ظرف یک هفته اولین نتیجه Google باشد:

image

قربانی خود باشید! دوست عزیز من! همه این دوستانی که سایت شما را با 30 میلیون تومان به صفحه اول گوگل منتقل می کنند یا با گوگل دوست و شریک هستند. (که با قیمت فعلی دلار یاهو برای شما مهم نخواهد بود.) یا آنها می خواهند شروع به ایجاد بک لینک های زشت کنند.

در هر صورت ، پس از چند ماه ، سایت خود را در صفحه 100 گوگل نخواهید دید!

چگونه